Spolupracujeme s významnými dodavateli náhradních dílů, vždy se snažíme dodat díly a služby v nejlepší kvalitě. Většina značek v našem je zároveň výrobci dodávána do OE.

header-01

Písty, válce, kroužky, ložiska, vačky, zdvihátka, vahadla, ventily, hlavy válců, ojnice, olejová čerpadla, vodní pumpy, filtry a další. Motorservice Group je prodejní organizací pro celosvětové servisy společnosti Rheinmetall Automotive. Je předním dodavatelem motorových komponentů pro nezávislé náhradní díly. S prémiovými značkami Kolbenschmidt, Pierburg, TRW Engine Components a značkou BF nabízí společnost Motorservice svým zákazníkům široký a komplexní sortiment špičkových produktů z jediného zdroje. Jako řešení problému pro prodejny a opravny, společnost nabízí také rozsáhlý balíček služeb. Zákazníci Motorservice těží z kombinovaného technického know-how velkého mezinárodního dodavatele automobilového průmyslu.

Elektrická a mechanická palivová čerpadla, palivové podávací jednotky, škrtící a regulační klapky, snímače hmotnosti vzduchu, AGR ventily, mechanická vakuová čerpadla, elektrická vakuová čerpadla, lambda sondy aj.

Vačkové hřídele, Zdvihátka, Vahadla, Olejové pumpy, Rozvodové sady, Hlavy válců, Klikové hřídele, Elektro díly, Sady těsnění, Kroužky, Písty, Ložiska, Ventily. Značka vznikla v roce 2007. Původně se pod touto značkou objevily hlavy a klikové hřídele od OE výrobců – převážně Škoda/VW. Dále také sady těsnění na nákladní vozy (RVI, IVECO, MAN). Postupně se sortiment rozrůstal o další sortiment a také o další dodavatele. Od počátku byla hlavní prioritou kvalita výrobků. Základem značky je pečlivá selekce dodavatelů a produktů. Výroba je vždy řízena dle norem ISO, velká část dodavatelů je zároveň dodavateli do OE, což znamená, že v balení ET ENGINETEAM vždy dostanete prověřený produkt. Stejný důraz, jaký je kladen na výběr kvalitních dodavatelů, je kladen na pečlivé zařazení dílů do katalogu TecDoc, spolu se všemi souvisejícími specifikacemi, obrázky a servisními informacemi. Neustále probíhá proces rozšiřování sortimentu a rozšiřování portfolia kvalitních dodavatelů.

Elring je celosvětově největším výrobcem metaloflexového těsnění (celokovové, vrstvené), které jsou nezbytné pro moderní motory vyznačující se jedinečnou charakteristickou: vysoký výkon, snížení hmotností za použití lehčích materiálů a minimalizace škodlivých látek. Dodává těsnění do prvovýroby všem hlavním výrobcům osobních i nákladních automobilů.

V našem skladu naleznete kompletní sortiment na vozy M24 ,M25.

Více informací na: +420 603 256 671, +420 739 065 809 nebo vanep@vanep.cz